Bezpiecznie, czysto i dokładnie!

Dywan – miejsce, gdzie pasożytnicze stworzenia czują się najlepiej. Pomyśl tylko, jaki mają one wpływ na zdrowie Twoje i Twoich bliskich. Nie widać ich gołym okiem, ale są i mogą wywoływać alergię, katar, astmę czy wypryski na skórze. Oferujemy pranie dywanów, a także wykładzin, tym samym usuwając z nich nie tylko zabrudzenia ale również szkodliwe bakterie. Usługa wykonywana jest w domu Klienta!

  • Odkurzamy – istnieją zabrudzenia, które są nierozpuszczalne w wodzie, dlatego w pierwszej kolejności odkurzamy, co pozwala nam przygotować powierzchnię do kolejnych zabiegów.
  • Test włókna – dywany są wykonane obecnie z różnego rodzaju materiału, a nie każdy preparat nadaje się do wszystkiego. Sprawdzamy materiał i na tej podstawie dobieramy odpowiedni płyn.
  • Najtrudniejsze zabrudzenia – dysponujemy bardzo skutecznymi i sprawdzonymi odplamiaczami, które pozwalają nam na szybkie pozbycie się nawet najtrudniejszych plam.
  • Pranie – dopiero po tych wszystkich zabiegach przygotowujących przechodzimy do właściwego prania. Specjalnym urządzeniem natryskowo-ssącym wypłukujemy z włókien rozpuszczony brud. Pranie w odpowiedniej temperaturze umożliwia nam pozbycie się roztoczy.