Z chirurgiczną precyzją

Ze względu na nasze doświadczenie i odpowiednie kompetencję zdecydowaliśmy się na oferowanie swoich usług w sektorze medycznym i kosmetycznym. Gabinet medyczny to miejsce, w którym nie wystarczy zwykła czystość, tutaj potrzebna jest higieniczna czystość. Ze względu na wymagania i specjalne rozporządzenia z zakresu porządku w gabinetach medycznych i stomatologicznych, przygotowaliśmy specjalny plan, według którego sprzątamy pomieszczenia wymagające dużo większego zaangażowania z naszej strony.

Sprzątanie gabinetów – plany

  • Sprzątanie podstawowe: mycie podłóg i okien, wycieranie kurzu oraz opróżnianie pojemników na śmieci
  • Dezynfekcja: korzystamy ze sprawdzonych środków dezynfekujących, które w doskonały sposób oczyszczają i odkażają wszystkie sprzęty i przedmioty, które są wykorzystywane przy zabiegach. Dzięki temu, dbamy o higieniczną czystość, jaka jest niezbędna we wszystkich gabinetach medycznych i kosmetycznych.

Do sprzątania w gabinetach medycznych podchodzimy ze szczególną ostrożnością, dokładnością i zachowaniem bezpieczeństwa. Używamy tylko takich środków czystości i przeznaczonych do dezynfekcji, które posiadają atest PZH.